„Nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko realizacje bardziej pracochłonne i trudniejsze do wykonania”.

Angażujemy się chętnie nie tylko w duże przedsięwzięcia, z przyjemnością pomagamy nowo powstałym firmom wejść na rynek kosmetyczny z oryginalną i najlepszą z możliwych ofert. Współpracujemy także z wieloma ośrodkami naukowymi w Polsce i za granicą.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wytwórstwie kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała i włosów.

Minima Produkcyjne

Wytwarzamy kosmetyki w każdej ilości, u nas próg na zamówienie minimalne kosmetyków nie istnieje. Wszystko zależy od dostępności dla danej wielkości zamówienia np. opakowań i Państwa wyborów.  Cena jednostkowa jest tym niższa, im wyższe jest zamówienie. Realizujemy również zlecenia w ilościach setek tysięcy sztuk produktu. Cena jednostkowa jest uzależniona od ilości zamawianego u nas kosmetyku, kosztu opakowania jednostkowego oraz użytych surowców. Aby poznać koszt realizacji Państwa projektu, zachęcamy do złożenia zapytania. Więcej na temat zamówienia minimalnego i kosztów.

Produkcja kosmetyków pod własną marką. Jak zacząć?

Pierwszym etapem jest zrozumienie potrzeb. Zapytamy więc o szczegóły Państwa pomysłu, by móc sprostać wymaganiom, jakie stawia projekt. Na tym etapie zobowiążemy się do zachowania poufności co do przekazywanych nam szczegółów (poprzez podpisanie stosownej umowy). Po uzyskaniu odpowiedzi od Państwa jesteśmy gotowi do rozpoczęcia prac w laboratorium w celu sporządzenia prototypu – próbki Państwa produktu. Koszt wykonania próbki to 500 zł i jest on odliczany od pierwszej faktury za usługę produkcji docelowej. Po wykonaniu próbki, jesteśmy gotowi by poinformować Państwa o kosztach dla produktu końcowego. Zazwyczaj przedstawiona próbka jest akceptowana przez naszych Klientów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by na tym etapie wprowadzać kolejne zmiany (bezpłatnie).

Po akceptacji ostatecznej wersji kosmetyku przedstawimy Państwu wycenę końcową. Produkt trafia do naszego laboratorium i przechodzi wstępne, niezbędne testy. Jeśli testy wypadły korzystnie, prosimy o podpisanie umowy i dopiero na tym etapie zawiązuje się formalnie współpraca. Przystępujemy do prac projektowych- projektujemy opakowanie oraz ulotkę kosmetyku (bezpłatnie). Produkt będzie gotowy w przeciągu 1-3 miesięcy, w zależności od dostępności surowców i opakowań. Gotowy kosmetyk musi spełnić wymogi prawne, wobec tego kierujemy produkt na badania końcowe, które w połączeniu z Raportem Bezpieczeństwa (który przygotowujemy bezpłatnie we własnym zakresie, w naszym zespole jest również Safety Assesor), certyfikatami  oraz rejestracją w odpowiednich urzędach (również pomagamy bezpłatnie zarejestrować produkt) uprawniają do wprowadzenia kosmetyku do obrotu.

Koszt badań koniecznych do wprowadzenia kosmetyku na rynek jest kosztem zewnętrznym, wymaganym prawnie, niezależnie od tego, z kim zdecydujecie się Państwo podjąć współpracę. Zlecony w laboratorium, z którym współpracujemy, waha się w przedziale 2.500 – 3.000 zł. Istnieje możliwość zlecenia tych badań w dowolnym, akredytowanym laboratorium.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Proszę o pilną odpowiedźProszę o kontakt w standardowym terminie