Krem do rąk z filtrem UV – oczywista potrzeba niedostrzeżona (jeszcze!) przez rynek.

 

Nasze dłonie potrzebują największej ochrony. Codziennie narażamy je na kontakt z detergentami, stałą ekspozycję na promieniowanie słoneczne, wiatr, mróz i niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

Skóra dłoni jednocześnie posiada najmniej gruczołów łojowych, więc jej ochrona jest najniższa. Dlatego najczęściej to dłonie zdradzają nasz wiek… Zupełnie niepotrzebnie!

 

Promieniowanie słoneczne przyśpiesza proces fotostarzenia się skóry. Pamiętamy o tym przez cały rok, zabezpieczając przed nim skórę twarzy, szyi, dekoltu. Dlaczego zapominamy zabezpieczyć przed nim dłoni, które najbardziej tego potrzebują? Może dlatego, że świadomość społeczeństwa w tym zakresie jest najmniejsza, a może powodem jest to, że dbanie o ochronę przeciwsłoneczną skóry dłoni nie stało się jeszcze (!) modne?

 

Chcielibyśmy więc zaproponować Państwu krem do rąk, który zadba o:

 • ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym,

 • odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry (warstwy lipidowej naskórka)

 • zadba o równowagę mikrobiologiczna i immunologiczną skóry

 • rozjaśnienie plam na skórze dłoni

 • spowolni procesy starzeniowe.

 

 

Co proponujemy?

 

 • Probiotyki z ekologicznego, pełnowartościowego, tłustego mleka. Są one pomocnymi bakteriami chroniącymi organizm przed tymi szkodliwymi bakteriami. Kiedyś pożyteczne bakterie były dosłownie wszędzie. Występowały w dużej ilości w produktach (naturalnych!)takich jak: zsiadłe mleko, kefiry, jogurty, kiszone warzywa. Człowiek spożywając te artykuły na co dzień, wyposażał swój organizm w miliony małych organizmów, gotowych do walki o nasze zdrowie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
 • Antybiotyki, stres, sterylne środowisko, produkty chemiczne oraz fakt, że o produkty naturalne coraz trudniej sprawiają, że pozbawiliśmy organizm możliwości tego typu ochrony, co skutkuje nie tylko przypadłościami występującymi wewnątrz organizmu, ale efekty braku pożytecznych bakterii są widoczne również na skórze dłoni.ProBioBalance®: bogactwo probiotyków, moduł immunologiczny zawierający glikoproteiny i polisacharydy z aktywnych biologicznie bifidobakterii. Działają one na poziomie komórkowym skóry, dzięki czemu wykazują zdolność do przywracania skórze prawidłowej mikroflory. Przyczyniają się do odbudowy warstwy ochronnej. Odpowiadają za odpowiednie jej odżywienie i regenerację. To unikalny kompleks niwelujący również skutki oddziaływania na skórę promieni UV.

 

 • Superox C® jak żaden inny znany nam i przetestowany przez nas składnik doskonale i skutecznie rozjaśnia plamy na skórze. Jest to naturalny ekstrakt ze śliwki kakadu – owocu, który zawiera w swym składzie największą ilość naturalnej witaminy C, tak ważnej dla powstrzymania procesów starzeniowych. Śliwka kakadu rośnie w Australii i narażona jest na ekspozycję bardzo silnego promieniowania słonecznego. Może właśnie dlatego natura wyposażyła ją w tak skuteczny system ochronny pomagający przeciwdziałać jego skutkom? Kakadu to również antyoksydacja.

 

 • Piegi, plamy, przebarwienia – zadbajmy o to bardziej! Jako drugi składnik walczący z przebarwieniami, proponujemy kwas kojowy, również sprawdzony i skuteczny składnik. Uczestniczy on w tworzeniu melaniny, której niedobór odpowiada powstawaniu plam i nierówności kolorytu. Kwas kojowy pomoże też tym dłoniom, które borykają się z piegami. Chroni skórę przed fotouszkodzeniami oraz pomaga zwalczyć oznaki starzenia skóry dłoni.

 

 • Naturalne (mineralne, mechaniczne) filtry UVA/UVB SPF 15. Stopień ochrony filtra to 93-96% promieniowania. Na dłonie aplikujemy krem zazwyczaj parę razy dziennie. To świetnie, ponieważ by zapewnić pełna deklarowaną ochronę filtra SPF, każdy krem z filtrem należy aplikować co około 3h. SPF 15 wystarcza więc w przypadku dłoni, a jednocześnie nie wpływa negatywnie na stopień wchłaniania kremu, jak to miałoby miejsce przy użyciu większej wartości SPF dla filtrów naturalnych. Krem tworzyły kobiety i wiemy, jak ważne dla nas jest to, by wkrótce po aplikacji kremu móc swobodnie podać dłoń lub skorzystać z klawiatury komputera czy po prostu klamki do drzwi, nie zostawiając na niej krępującego śladu. Wchłanianie przede wszystkim!

 

 • Kwas hialuronowy– nawilżenie! Kwas hialuronowy doskonale wiąże wodę, co pomaga skórę nie tylko nawilżyć, ale i wygładzić zmarszczki. Dlaczego więc ograniczać jego stosowanie jedynie do zabiegów twarzy? Nasze dłonie zasługują również na odrobinę luksusu!

 

Cena dla pojemności 50 ml:

 1. Przy zamówieniu 2 tysięcy sztuk produktu: 10,89 (plus cena wybranego opakowania jednostkowego)
 2. Przy zamówieniu 5 tysięcy sztuk produktu: 7,12 (plus cena wybranego opakowania jednostkowego)
 3. Przy zamówieniu 10 tysięcy sztuk produktu: 5,85 (plus cena wybranego opakowania jednostkowego)

 

Zapraszamy!