CITRUSKIN to ekstrakt kosmetyczny pozyskiwany z owoców mandarynki. Ekologiczne pochodzenie surowca potwierdzone jest certyfikatem COSMOS.

Mandarynki są bogactwem witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zawierają m.in.: witaminę C, witaminę A, witaminę E, witaminę B6, potas, wapń, fosfor, magnez, sód, żelazo, cynk.

Ten 100% naturalny  i wolny od chemikaliów ekstrakt z owocu mandarynki zapewnia działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Koi skórę jednocześnie odżywiając ją i poprawiając jej wygląd.

Jesteśmy przytłoczeni wieloma obowiązkami i nieustannie próbujemy nadążyć za pędzącym do przodu światem. Nasza skóra, bardziej niż kiedykolwiek, wystawiona jest na stresujące działanie środowiska i brak odpoczynku podczas nieustannych podróży.

Ten unikatowy „przeciwzmęczeniowy” ekstrakt z owoców bogaty jest w nobiletynę i tangeretynę, które potrafią natychmiastowo i długotrwale uspokoić skórę narażoną na agresywne czynniki środowiska. Dzięki dodatkowemu działaniu przeciwrodnikowemu CITRUSKIN przywróci blask i świeżość cerze.

Innowacyjna technologia pozwala na uzyskanie aktywnych składników z rośliny przy użyciu odpowiedniej mieszaniny enzymów o wyspecjalizowanym działaniu. Naturalne uwolnienie aktywnych cząsteczek poprzez hydrolizę ściany komórkowej  zwiększa synergistyczne działanie uwolnionych cząsteczek przy jednoczesnej optymalizacji ich wspólnego działania.

Co udowodniono podczas badań klinicznych metodą DPPH, CITRUSKIN jest bogaty w polimetoksylowane flawony, takie jak na przykład nobiletyna i tangeretyna, które znane są jako silne antyoksydanty. Metodą badania DPPH dowiedziono, że CITRUSKIN przy dozowaniu 2% ma zdolność do wyłapania 84% wolnych rodników. Ten odświeżający krem pomaga wyrównać koloryt skóry i rozświetlić zmęczoną cerę.

 

 

 

 

 

Proponujemy Państwu odżywczy i cudownie pachnący mandarynką krem kojący do twarzy, w którego skład wchodzi CITRUSKIN, a także lanolina i d-panthenol.

 

Cena dla pojemności 50 ml:

  1. Przy zamówieniu 2 tysięcy sztuk produktu: 5,56 (plus cena wybranego opakowania jednostkowego)
  2. Przy zamówieniu 5 tysięcy sztuk produktu: 4,42 (plus cena wybranego opakowania jednostkowego)
  3. Przy zamówieniu 10 tysięcy sztuk produktu: 2,79 (plus cena wybranego opakowania jednostkowego)

 

Zapraszamy!