Jesteśmy idealnym producentem kosmetyków i suplementów diety również dla firm branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego MLM.

Szanowni Państwo,

 

MLM, Jesteśmy idealnym producentem kosmetyków i suplementów diety również dla firm branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego MLM., KONTRAKTOWY PRODUCENT KOSMETYKÓW, PRIVATE LABEL, SELEKTYWNE KOSMETYKI NA ZLECENIEZ rynkiem MLM, jako producenci, związani jesteśmy od wielu lat. Rozumiejąc specyficzne potrzeby firm branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego oraz wymagania stawiane samym produktom, nasze usługi wykraczają daleko poza zakres samej produkcji– jesteśmy autorami zarówno koncepcji, jak i realizacji wielu produktów z sektora, które osiągnęły znakomite wyniki finansowe. Nasza pomoc obejmuje również wsparcie wynikające z posiadanej przez nas wiedzy prawnej, niezbędnej przy tworzeniu produktu, jego oznakowania oraz odpowiednich materiałów marketingowych.

 

Proponujemy Państwu współpracę, gwarantując przy tym, iż zaproponujemy produkty:MLM, Jesteśmy idealnym producentem kosmetyków i suplementów diety również dla firm branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego MLM., KONTRAKTOWY PRODUCENT KOSMETYKÓW, PRIVATE LABEL, SELEKTYWNE KOSMETYKI NA ZLECENIE

  1. stworzone specjalnie dla Państwa, unikalne, jedyne na rynku (z możliwością zawarcia umowy na wyłączność z zachowaniem poufności)
  2. odpowiednie dla szerokiej gamy klientów
  3. sprzedażowo odnawialne
  4. w cenach na tyle niskich, w stosunku do możliwej do uzyskania ceny katalogowej, że absolutniemożliwe jest zbudowanie na tej różnicy wielopoziomowego planu wypłat prowizji.

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu do działu zajmującego się projektowaniem i produkcją kosmetyków oraz suplementów diety dla sektora MLM. Po więcej szczegółow zapraszamy na pozostałę strony www IOC poświęcone produkcji: