Produkcja kosmetyków selektywnych luksusowych i marek premium - najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne kontraktowy producent kosmetyków, private label, selektywne kosmetyki na zlecenie agreement 2548138 1920
Najlepszy pomysł na biznes na rok 2021 i kolejne lata! 6

NASZE USŁUGI

PROJEKTUJEMY I WYTWARZAMY KOSMETYKI
… ale nie tylko:

Produkcja kosmetyków selektywnych luksusowych i marek premium - najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne kontraktowy producent kosmetyków, private label, selektywne kosmetyki na zlecenie kblocks prebuilt 42 support 1 min
01.

Planowanie biznesu

Pomożemy ułożyć Ci biznesplan i dostarczymy wszelkich informacji niezbędnych do jego zbudowania.

02.

Konsultacje biznesowe

Mając długie doświadczenie, wiemy które działania przyniosły efekty naszym Kontrahentom.

03.

Porady ekspertów

IOC to grupa młodych, dynamicznych i doskonale wykształconych ludzi. Jesteśmy ekspertami z wielu dziedzin.

04.

Cięcie kosztów

Outsourcing to cięcie kosztów. Współpraca z nami pozwoli zaoszczędzić Ci nie tylko fundusze, ale i nerwy.

05.

Szerokie wsparcie

W każdej chwili możesz zwrócić się do nas o pomoc – zadzwonić, napisać maila, pororozmawidć online lub twarzą w twarz w naszym biurze.

06.

Zarządzanie ryzykiem

Nie ryzykuj. Na produkcji kontraktowej kosmetyków zjedliśmy zęby. Według naszej wiedzy byliśmy pierwszą firmą w Polsce zajmującą się stricte produkcją kontraktową kosmetyków

Kreatywnie.

Zobacz, co o współpracy z nami mówią nasi Klienci

(wszystkie nasze współprace realizujemy z zachowaniem poufności)

“Mamy nieustannie do czynienia z różnymi producentami oferującymi produkty z branży kosmetycznej. Na chwilę obecną nie znam producenta, który z taką pasją i zaangażowaniem tworzy prawdziwe arcydzieła biotechnologiczne… Polecam wszystkie produkty oferowane przez firmę IOC, gdyż jestem przekonana, że są najwyższej jakości!”

“Innowacja, specjalnie wyselekcjonowane składniki, kreowanie produktów na specjalne zamówienie, cena adekwatna do jakości oraz fantastyczna komunikacja – tak najkrócej opisałabym to, z czym kojarzy mi się firma IOC. Do tego jeszcze fantastyczna właścicielka – oby więcej takich kobiet w biznesie. Gorąco polecam”

“Stawiam piątkę! Jesteśmy dystrybutorem kosmetyków firmy IOC od kilkunastu lat. Nasze spore grono zaufanych Klientów to najlepsza rekomendacja, produkty bronią się same. Kosmetyki są innowacyjne, w pełni spełniają oczekiwania nawet te najbardziej wygórowane. Polecam!”

Produkcja kosmetyków selektywnych luksusowych i marek premium - najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne kontraktowy producent kosmetyków, private label, selektywne kosmetyki na zlecenie kblocks prebuilt 40 support 1 min
Najlepszy pomysł na biznes na rok 2021 i kolejne lata! 7

PRZECZYTAJ NASZE ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ POWTARZAJĄCE SIĘ PYTANIA [FAQ]

*) Cytat zaczerpnięty wprost na prawach cytatu z artykułu: https://analizarynku.eu/analiza-rynku-e-commerce-w-polsce – SERDECZNIE POLECAMY LEKTURĘ!