IOC to wiodąca firma produkcji kosmetyków i suplementów diety działająca od 2009 roku. Jej wyjątkowy model biznesowy skupia się wyłącznie na produkcji kontraktowej, co oznacza, że firma dostarcza Klientom surowce, opakowania, wiedzę logistyczną, prawna i strategie marketingowe, pomagając im w tworzeniu własnych marek premium.

Dzięki doskonałej produkcji kontraktowej, świadczonej przez lata, IOC zyskała reputację jakość i dostarczanie usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Bez względu na to, czy potrzebują linii kosmetyków do pielęgnacji skóry czy suplementów diety, IOC ma wiedzę i doświadczenie, które pomogą odnieść sukces.

W IOC do każdego produktu podchodzą w sposób wyjątkowy, zapewniając, że każdy z nich jest oryginalny i wyróżniający się na rynku. Firma stosuje indywidualne podejście do każdego projektu, ściśle współpracując z Klientami, aby zrozumieć Ich potrzeby i cele. Takie podejście umożliwia swobodne kreowanie marki i rozwoju biznesu, dając swobodę kreowania nie tylko marki, ale i marży oraz zysku.

Nasz zespół specjalistów dba o to, aby każdy produkt spełniał najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, przestrzegając ścisłych umów o zachowaniu poufności. Klienci mogą być pewni, że Ich projekty i receptury są chronione, a ich własność intelektualna jest bezpieczna.

IOC angażuje się w innowacyjność i wzornictwo i została wielokrotnie nagrodzona za osiągnięcia w tych obszarach. Firma oferuje projektowanie kosmetyków i ich opakowań, produkcję kosmetyków, rejestrację produktów, pomoc w kwestiach prawnych specyficznych dla rynku kosmetycznego, prowadzenie badań i testów oraz skuteczne strategie marketingowe.

W IOC zawsze pozostajemy na bieżąco z nowinkami w branży kosmetycznej, co pozwala nam projektować wyróżniające się na rynku marki premium.

Firma oferuje szeroki zakres produktów, w tym kosmetyki do pielęgnacji skóry, ciała i włosów, kosmetyki naturalne i organiczne, suplementy diety i zioła, witaminy i żywność medyczną.

IOC posiada certyfikaty ISO: 9001, 22716, GMP, HACCP, GHP i CSR – najwyższe standardy jakości w produkcji kosmetyków i suplementów diety oraz podejmujemy działania na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich Przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć własną markę kosmetyków selektywnych – produktów premium i odnieść sukces w branży kosmetycznej i suplementowej.

Współpracujemy również z instytutami naukowymi i uczelniami na całym świecie, pomagając wdrożyć wynalazki na rynek kosmetyczny.

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu w projektowanie niestandardowych kosmetyków i suplementów diety, każdy Klient może uwolnić potencjał swojej marki i zyskać lojalnych klientów na całym świecie.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i stworzyć swoją markę kosmetyków lub suplementów diety z IOC już dziś!

FAQ – 30 najczęściej pojawiających się do nas pytań: