IOC: Produkcja kosmetyków na zlecenie, pod marką Klienta, produkcja kontraktowa

Jesteśmy firmą produkującą kosmetyki na zlecenie Klientów, pod Ich marką. Nasz zakład produkcji kosmetyków mieści się w Gdyni.

Rozumiemy wymagania i ograniczenia, jakie stawia nowoczesny rynek kosmetyków na świecie oraz fakt, iż kluczowe znaczenie ma dzisiaj innowacyjność. Dlatego też cieszą nas nowe wyzwania.

Nasze podejście do biznesu jest niepowtarzalne; podejmujemy się wyzwań, z którymi konkurenci nie chcą lub nie mogą sobie poradzić. Czy masz pomysł, którego nikt inny nie chce zrealizować? Nietypowy wymóg napełniania? Nietypowe surowce? Potrzebujesz technologii, która nie istnieje? Czy Twoja ilość zamówienia jest zbyt mała? – Zapraszamy!

Nasi eksperci łączą swoje umiejętności w celu znalezienia innowacyjnych rozwiązań w zakresie projektowania, formułowania, skalowania i produkcji nowoczesnych kosmetyków pielęgnacyjnych. IOC świadczy usługi produkcji kosmetyków na całym świecie.


Wykorzystujemy naturalne i organiczne surowce, najnowszą technologię i zaawansowane osiągnięcia naukowe. Współpracujemy z wieloma ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą. Naszą załogę tworzą osoby doskonale wykształcone, z bogatym doświadczeniem i sukcesami w branży.

Możemy zaproponować produkty kosmetyczne w opakowaniach zbiorczych; własne, dobrze sprawdzone preparaty kosmetyczne lub pomóc Państwu stworzyć niepowtarzalną formułę. Bez względu na wymagania Klienta, IOC oferuje produkty kosmetyczne, koncentrując się na wysokiej jakości składników i innowacyjnych rozwiązaniach, a wszystko w zgodzie z obowiązującymi w Unii Europejskiej oraz Stanach Zjednoczonych Ameryki przepisami prawa, z zachowaniem norm ISO 22716, ISO 9001 oraz GMP.

Oferujemy pełen asortyment kosmetyków wysokiej jakości, w tym kosmetyki profesjonalne dla sieci sklepów kosmetycznych, salonów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, salonów spa czy osób, które chcą wprowadzić na rynek w Polsce lub za granicą własną linię kosmetyków.

W naszej ofercie znajduje się także szeroka gama produktów, które pozwalają na bardzo szybki rozwój własnej linii, przy stosunkowo niskich nakładach inwestycyjnych.

 

info@ioc.com.pl + 48 58 710 24 64 ul. Abrahama 1A, 80-307 Gdańsk