Jak stworzyć własną markę kosmetyków? Co należy zrobić ZANIM zainwestujesz w swój pomysł?

Tworzymy kosmetyki wiele lat. Obserwujemy losy kolejnych marek kosmetyków, sukcesy oraz porażki. Poniżej przedstawiamy nasze spostrzeżenia – co naszym zdaniem powinnaś/powinieneś zrobić ZANIM zainwestujesz w produkcję własnej marki kosmetycznej by odnieść sukces? Istnieje wiele kroków, które nie wymagają żadnej inwestycji finansowej, a które naszym zdaniem należy rozważyć, gdyż pomogą odnieść Ci sukces!

1.     Co mogłabyś/mógłbyś poprawić?

Rynek kosmetyczny jest ogromny. Zapewne, skoro czytasz ten artykuł, przyglądasz się mu od pewnego czasu. 

Zastanów się czy istnieje coś, co chciałabyś/chciałbyś poprawić, zrobić lepiej, w stosunku do oferty produktów, które istnieją już na rynku? To może być dowolny produkt oraz jego dowolna cecha. Jeśli uważasz, że coś należy poprawić, zapewne nie jesteś jedyną/jedynym, który doceni taką zmianę. 

To początek, od którego warto zacząć. To wyznacznik Twojej nowej linii kosmetyków – coś, co Cię wyróżni i da potencjał sprzedażowy, pozwoli zbudować Twój przyszły sukces. 

Produkcja kosmetyków luksusowych i marek premium - najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne kontraktowy producent kosmetyków, kosmetyki na zlecenie kremy bb

2.     Porozmawiaj z ludźmi

Ten krok również nie wymaga żadnej inwestycji poza Twoim zaangażowaniem i czasem. Zapytaj, czy ludzie byliby zainteresowani Twoim pomysłem. Czy kupiliby potencjalnie produkt o cechach, o których myślisz? Dowiedz się jak wiele osób przekona Twój pomysł, zanim zainwestujesz w niego swoje pieniądze.

Produkcja kosmetyków luksusowych i marek premium - najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne kontraktowy producent kosmetyków, kosmetyki na zlecenie ioc producent kosmetykow 416368471 2

3.     Prototyp

Skontaktuj się z firma taką, jak nasza. Koniecznie podpisz umowę o zachowaniu poufności, która zobowiąże Twojego potencjalnego partnera do zachowania tajemnicy i opowiedz o swoim pomyśle. Dowiedz się czy firma byłaby w stanie stworzyć dla Ciebie prototyp takiego kosmetyku i ile to będzie kosztowało. Wybierz zaufanego partnera i stwórz prototyp! Możesz poprosić o stworzenie prototypu więcej niż jedną firmę.

Produkcja kosmetyków luksusowych i marek premium - najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne kontraktowy producent kosmetyków, kosmetyki na zlecenie ioc producent kosmetykow 120715024

4.     Testuj!

Przedstaw prototyp swoim znajomym oraz potencjalnym klientom. 

Zapytaj o uwagi, wyciągnij tak wiele informacji, jak to możliwe. Dużo łatwiej (i taniej!) jest odnieść sukces w przypadku posiadania produktu, który odpowiada dużej ilości osób niż przekonywać rynek nijako „na siłę” do swojego pomysłu.

Produkcja kosmetyków luksusowych i marek premium - najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne kontraktowy producent kosmetyków, kosmetyki na zlecenie ioc producent kosmetykow 435377431

Jeśli wykonałeś powyższe kroki to naszym zdaniem dopiero teraz gotowa/gotowy jesteś by bezpiecznie zainwestować w swój przyszły sukces!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią wykonamy Twój prototyp!

Niezależnie od decyzji wyboru partnera w realizacji Twojego marzenia, życzymy Ci sukcesu!

info@ioc.com.pl + 48 58 710 24 64 ul. Abrahama 1A, 80-307 Gdańsk